Skonių klubas

2020-07-17

Šiuolaikiniame romo pasaulyje, romai ir jų prekiniai ženklai gali būti pervertinti arba nepakankamai įvertinti. Vartotojai stengiasi suprasti romo kilmę, jo istoriją, savybes ir būdą, kaip būtų galima lyginti panašius su panašiais. Tiesiog yra per mažai informacijos tokiai analizei, todėl pageidautina, kad visi romo vartotojai ir entuziastai turėtų nuoseklią romo klasifikavimo sistemą.

2020-01-07

Dekanteriai naudojami nuo to laiko, kai žmonija pažino vyną. Iš esmės dekanteriai yra tarpinė grandis tarp butelio ir taurės, padedantys aeruoti ypač stipraus skonio ir aromato vyną, ir mėgautis juo. Pirmykščiai dekanteriai gaminti iš molio, bet jau senovės Romėnai pradėjo juos gaminti iš stiklo. Kita svarbi dekanterio paskirtis - atskirti senesnio derliaus vyno skystį nuo natūraliai susidariusių nuosėdų, kad jos liktų butelyje, ypač kai vynas jame ilgiau laikytas.

2019-11-14

Prosecco - Italijos baltas vynas. Pavadinimas kilęs iš Italijos Prosecco kaimelio netoli Triesto kultivuojamų Glera vynuogynų. Taigi vynas gaminamas iš Glera vynuogių, anksčiau vadintų Prosecco. Vynas gali būti maišomas (kupažuojamas) ir su kitų vynuogių veislėmis. Tradiciškai su Glera naudojama ne daugiau nei 15% šių vynuogių veislių: Verdiso, Bianchetta Trevigiana, Perera, Glera lunga, Chardonnay, Pinot Bianco, Pinot Grigio ar Pinot Noir.

2019-10-24

Štai ir ilgos darbo savaitės pabaiga, pagaliau atėjo laikas mėgauti laisvalaikiu. Savo mėgstamo vyno parduotuvėje jau keletą savaičių žiūrite į norimą pirkti vyno butelį, nors jo kaina ir viršija Jūsų lūkesčius. Galiausiai įsigijote jį, grįžote į namus, įsijungėte gražią muziką ir įsipylėte vyno į mėgstamą taurę.

2019-09-15
Sugarlandia, tai ne pramogų parkas, o sukarinta sala Filipinuose, kuri išgyveno keturis kolonistų antplūdžius dėl vieno bet labai kokybiško derliaus- "juodojo aukso", arba papraščiau, tai cukraus melasa.